Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

65. Emmy Ödülleri’nin Adayları Açıklandı.

1 Yazan : - 18 Temmuz 2013 - Kültür-Sanat, Sinema-TV

 

65. Emmy Ödülleri’nin adayları Perşembe günü Los Angeles’da açıklandı. Nick Patrick tarafından sunulacak olan ödül töreni, 22 Eylül 2013 tarihinde Los Angeles’daki Nokia Theatre da yapılacak.

Bu seneki ödüllere internet üzerinden yayın yapan film kanalı (web sitesi) NetFlix’in damga vurması bekleniyor. NetFlix’de yayınlanan ve yoğun ilgi gören ‘House of Cards’ dizisi, ödüle aday olup TV’de yayınlanmayan bir dizi film olarak Emmy Ödülleri tarihine geçmiş oldu.

houseofcards

 

 

 

 

House of Cards : Oscar ödüllü oyuncu Kevin Spacey’nin kongre üyesi, Kate Mara ise politika yazarı olarak rol aldığı, ilk sezonu 13 bölüm olan ve NetFlix üzerinden 1 Şubat 2013’de yayınlanan politik drama dizisidir.

Ayrıca, Kevin Spacey en iyi aktör ve eşi rolündeki Robin Wright da en iyi aktris ödülüne adaydır.

Bu seneki en iyi drama serisi kategorisinde  rekabetin çok yüksek olacağa benziyor. Bu kategoride ‘House of Cards”ın yanısıra, geçen seneki ödülün sahibi ‘Homeland’, ‘Game of Thrones’, ‘Downton Abbey’, ‘Breaking Bad’ ve ‘Mad Men’de aday gösterilmiş.

Mad Men Başlıyor yazımıza bir bakın

FX kanalının American Horror Story : Asylum, kısa diziler dalı dahil olmak üzere 16 dalda, HBO kanaldan Games of Thrones ise en iyi drama serisi dahil 16 dalda aday gösterilmiş.

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply

Daha fazla Kültür-Sanat, Sinema-TV
Saatleri Ayarlama Enstitüsü

“Halit Ayarcı gülmemek için dudağını kıstı. -          İnanmayan bir adamla çalışmak dünyanın en güç işidir. Artık bunalmıştım. -          Bütün dediklerinizi...

Jan Svankmajer

  Ruh halinin insan hayatındaki önemi hakkında bir şey söylemek isterseniz, kimsenin, pek de önemi yoktur diyeceğini zannetmiyorum. Anı yaşarken,...

Kapat