Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

Apple iOS 7’yi WWDC 2013 de açıklayacak

1 Yazan : - 04 Mayıs 2013 - Teknoloji

WWDC 2013Apple tarafından her sene düzenlenen, yazılımcıların katıldığı WWDC olarak isimlendirilen toplantı, bu sene 10-14 Haziran tarihleri arasında San Francisco da yapılacak. Bu toplantının biletleri, (1.599 USD) duyurunun yayınlanmasından sonraki 2 saat içinde tükenmiş idi.

Her sene yeni bir ürün yada yazılım bu toplantıda yazılımcı ve kullanıcılara tanıtılır. Herkezin tahmini, Apple’ın bu sene ki toplantı da iOS 7’yi duyurmasıdır.

OS X 10.9’u geliştiren yazılımcı kadrosunu, iOS 7 yazılım kadrosuna katarak 2 kat büyük bir takım ile WWDC 2013‘e yetişmesi muhtemeldir. Apple 2007 yılında da Leopard OS X yazılımının çıkışını erteleyerek bu seneki gibi yazılımcılara iPhone üzerine yönlendirmiş idi.

Diğer taraftan, yeni yazılımın oldukça ‘sade’ bir yapıda olması bekleniyor. Apple en son 2007 yılında yazılımın görünüşü değiştirmiş, zaman içinde ufak değişiklikler ve eklemeler ile şu an kullandığımız görüntüye kavuşturmuştu.

Windows ve BlackBerry’nin yazılımlarını geliştirmesi ve kullanıcıların daha rahat ve sorunsuz şekilde cihazlarını kullanmalarını sağlayan arayüz yaratması, Apple’ı bu değişikliği (yenliği) yapmaya zorlamaktadır.

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply

Daha fazla Teknoloji
Wacom Tablet Inkling

  Çizim tabletleri üreticisi Wacom , bu kez kağıt üzerine çizim yapmanızı sağlayan bir cihazla karşımızda. Evet yanlış okumadınız .Kağıt...

Müzik Yapmak Artık Daha Kolay : Ableton Push

Berlin merkezli müzik yapım yazılımları üreten Ableton firması işi bir üst noktaya getiren bir cihaz ve bir yazılımı piyasaya sunmuş....

Kapat