Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

BMW’nin İlk Tam-Elektrikli Modeli Sahne Alıyor.

1 Yazan : - 27 Temmuz 2013 - Teknoloji, Yaşam-İnsan

BMW tam-elektrikli araç olan i3 Konseptini 2011 yılındaki Franfurt Uluslararası Motor Fuarında tanıtmıştı. Geçen 2 senenin sonunda 29 Temmuz 2013 günü i3’ü Avrupa saati ile 14.30 da dünyaya tanıtacak. Bu tanıtım New York, Londro ve Beijing de aynı anda yapılacak.

Bütün dünyanın tanıtımı takip etmesi için YouTube dan canlı yayınlanacak.

BMW-i3-Concept-Coupe-side-view-in-street-1024x640

BMW i3 125 kW/170 hp gücünde elektrikli motora sahip olup 130-160 km’lik bir menzile sahiptir.

BMW i3 ile şimdi ve geleceğin şehir yaşamını, tasarımı, teknolojisi, verimliliği ve BMW dinamikleri ile tekrar tanımlıyor.  i3 dünyanın sıfırdan tasarlanmış elektrik sürüş sistemi ile donatılmış ilk elektrikli taşıtıdır.

Dünyanın 3 farklı yerinden BMW yönetim kurulu üyeleri tarafından canlı olarak yayınlanacak bu tanıtımda, i3’ün gelişim aşaması anlatılarak kişisel seyahat için yaratılan global çözüm hakkında bilgi verilecek.

bmw+i3+nærmer+seg+

Bu dünya premierini  aşağıdaki videodan 29 Temmuz günü 14.30 dan sonra canlı olarak takip edebilirsiniz. Alternatif olarak  http://www.live.bmwgroup.com adresini haberler, resimler ve canlı yayın için ziyaret edebilirsiniz.

 

BMW i3 hakkındaki detaylı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply

Daha fazla Teknoloji, Yaşam-İnsan
3D Baskı Teknolojisi

Son yıllarda oldukça ilgi gören bir konuda 3 boyutlu baskıdır. 3 boyutlu baskının kısaca tanımı - üç boyutlu katı şekillerin...

tempo atlas express
#DirenMedya

Günlerdir kafamız karma karışık . Şu yazıda anlatıldığı gibi ,”lezzetli birer ruh salatası” gibi hissedilenler .  Bir çok hissi bir...

Kapat