Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

Delta Machine

0 Yazan : - 25 Mart 2013 - Kültür-Sanat, Müzik

Geçen yılın kasım ayının sonunda Depeche Mode, Türkiye’yi de kapsayacak Delta Machine Tour açıkladığında diğer blog sitemde bu yazıyı yazmıştım.
Basın toplantısında yeni albümün müjdeside verilmişti. Geçtiğimiz ocak ayının sonunda albümün ilk şarkısı olan Heaven yayınlandı.
17 Mayıs da Küçükçiftlikpark da yapılacak konser yakınlaşırken, yeni albümde ön satışı iTunes, Amazon  ve Direct de başlamış. iTunes da ön satış ile birlikte albüm çıkana kadar dinleme imkanına da sahibiz.

Konserde şarkılara eşlik etmek için bol bol dinlemek lazım. Bu arada konsere 45 gün kaldı ve biletler bitmek üzere… Sonra üzülürsünüz….

 

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply