Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

#DirenMedya

0 Yazan : - 11 Temmuz 2013 - Yaşam-İnsan

Günlerdir kafamız karma karışık . Şu yazıda anlatıldığı gibi ,”lezzetli birer ruh salatası” gibi hissedilenler .  Bir çok hissi bir arada hissettiğimiz gibi başkaları adına utanmayı da en çok bu dönemde yaşadık .

Medya adına o kadar utandık ki bu süreçte.  Hiçbir şey yokmuş gibi davranan, korkak, sesi kısık, bir yerlere göbek bağı ile bağlı medya, bize başkaları adına utanmayı öğretti.  Tabii ,ruhları vicdanlı, vicdanları bağımsız  medya  emekçileri  sayesinde bir çok şeyden de haberdar olduk.

İşte bu güzel insanlar gezi sürecini anlatan harika dergiler çıkarmaya devam ediyorlar.

İleride çocuklarımıza bütün süreci olanca açıklığı ile anlatmak istediğimizde işte bu dergileri arşivlerimizden çıkaracağız.

tempo atlas gezi

Atlas, Tempo  ve  Express Dergileri  bu ayki sayılarını gezi sürecine ayırdılar.  Tempo ve Express ‘e o kadar yoğun ilgi oldu ki 2. Baskılarını yapmak zorunda kaldılar. Tek tek dergileri ayırmak istemiyorum. Hepsinde birbirinden güzel yazılar, fotoğraflar var ki, kütüphanemin en değerli parçaları haline geldiler.

Bu arada süreç boyunca çıkan haftalık Penguen, Uykusuz gibi mizah dergilerini de unutmamak gerek. Elbette arada atladığım dergi ve yayınlar olmuştur. Adını anmadığım, unuttuğum tüm dergi,yayınlara ve gazetecilere de ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bütün bu yayınları hazırlayan siz güzel insanlara medyanın onurunu kurtardığınız  için  teşekkür ederiz.

tempogezi2 tempogezi expressgezi atlasgezi

 

Yazarın Diğer Yazıları : 

Foto,kedi,kadıköy,pipo,boşgezen gezgin

Facebook Twitter    

No comments

Leave a reply

Daha fazla Yaşam-İnsan
Lezzetli bir “ruh” salatası

  Bol malzemeli, lezzetli bir “ruh” salatası gibi hissediyorum kendimi…. Son bir ayda yaşadıklarımızı iki ay önce birisi “öngörü” olarak...

Saatleri Ayarlama Enstitüsü

“Halit Ayarcı gülmemek için dudağını kıstı. -          İnanmayan bir adamla çalışmak dünyanın en güç işidir. Artık bunalmıştım. -          Bütün dediklerinizi...

Kapat