Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

Disclosure

1 Yazan : - 29 Haziran 2013 - Müzik

Müzik en büyük hobim olduğu için zamanımın bir kısmını yeni müzikleri aramakta geçiriyorum. Dinlediğim müzik çeşidi ise house.
Bir çok DJ, yapımcı ismi altında Ableton ve benzeri yazılımlar ile yeni müzikler üretiyorlar. Disclosure’ın ise onlardan farklı bir durumu var.

DisclosureSettleDisclosure ise yakın zamanda kendi adıma keşfettiğim elektronik müzik yapan bir grup. Bu grup, Guy (1991 doğumlu) ve Howard (1994 doğumlu)  Lawrence isimli 2 kardeşten oluşmaktadır.
İlk başta oldukça genç olmalarına rağmen, bu kadar lezzetli bir müzik yaptıklarını fark edince oldukça şaşırdım.
Asıl beni şaşırtan, bütün müziklerini elektronik cihaz ve müzik aletleri ile canlı olarak yaratmaları hatta konserlerde bile canlı olarak çalmaları.

Şimdiye kadar çıkardıkları EP’leri toplayarak ilk albümleri Settle ‘ı çıkardılar. İlk hafta İngiltere’de bütün listelerde 1. sırada yer aldılar.

Albümlerinde bulunan bir kaç şarkının videosu aşağıda…
Umarım sizde beğenirsiniz.Favorimi sarkıyı sona sakladım.

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply

Daha fazla Müzik
Daft Punk’ın Yeni Albümünü Beklerken…

Daft Punk'ın yeni albümü Random Access Memories 'in piyasaya çıkması beklerken oldukça hareketli günler geçirdik. Bir çok haber, ropörtaj, dedikodu...

Haftanın Müzik Albümleri

  [soundcloud url="http://api.soundcloud.com/tracks/82139293" params="color=ff6600&auto_play=false&player_type=artwork" width=" 300" height="300" iframe="false" /] [soundcloud url="http://api.soundcloud.com/tracks/84401067" params="color=ff6600&auto_play=false&player_type=artwork" width=" 300" height="300" iframe="false" /] [soundcloud url="http://api.soundcloud.com/tracks/81051383" params="color=ff6600&auto_play=false&player_type=artwork"...

Kapat