Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

Elysium

3 Yazan : - 13 Nisan 2013 - Sinema-TV

Elysium_PosterÖnümüzdeki günlerde (9 Ağustos 2013) Neil Blomkamp‘in yönettiği, başrollerinde Matt Damon, Jodie Foster‘ın oynadığı bilim kurgu filmi gösterime girecek.
Film, 2154 yılında müthiş güzel bir ortamı olan dünyanın uydusu Elysium ile yıkılmış ve hayatın çok zor olduğu Dünya da geçmektedir.
İnsanlar dünyanın bu halinden kaçarak Elysium da yaşamak istiyorlar ancak Elysium yetkilileri kendi insanlarının lüks yaşantılarını bozulmaması için karşı gelmektedir.
Filmde, bu iki dünyaya eşitlik getirmek isteyen  Max Da Cost, (Matt Damon) ile Elysium valisi  Jessica Delacourt  (Jodie Foster) ve kuvvetleri arasında mücadele anlatılmaktadır. Max bu mücadeleyi kazanırsa sadece kendisini değil bir çok hayatı kurtaracaktır.

Filmin yönetmeni Neil Blomkamp, daha önce District 9 isimli filmi yazmış ve yönetmiş.

Filmin tanıtımını aşağıda izleyebilirsiniz.

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply

Daha fazla Sinema-TV
Mad Men Başlıyor

Aylardır beklediğimiz Mad Men in 6. sezonu 7 Nisan  tarihi itibariyle başladı. Hazırlayın Lucky Strike ve viskileri geçin ekran başına....

Game of Thrones

Aramızda 'Game of Thrones' hakkında bir yazı yazalım diye konuşuyoruz. Sadece bir sezonunu seyrettiğim için o kişi ben olamayacağım. Bir...

Kapat