Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

Fast and Furious 6 – BMW M5 Sahnede

0 Yazan : - 01 Mayıs 2013 - Sinema-TV

Altıncı bölümü yayınlanacak olan Fast and Furious filminin Amerika da tanıtım videoları yayınlanmaya başladı. Filmin ana karakterlerinden Brian O’Connor rolündeki Paul Walker önemli bir BMW meraklısıdır ve RedLine Time Attack Serisinde E92 ile yarışmakta.

fast-furios-6-bmw-m5-image-1

12 yıllık film serisinde ilk defa BMW modelleri aksiyon sahnelerinde gözüktü. Filmde 16 adet  E60 M5 kullanıldığı söyleniyor. Ama BMW Blog‘un duyumuna göre M5 gibi gözüken 530i ve 530d modelleridir. Aynalar ve küçük frenler eksiktir.

TopGear a göre, Fast and Furious 6 araba katliamında bir rekor kırıyor.  Dennis McCarthy, ekranda gördüğünüz arabalardan sorumlu kişi olarak, “Bu yeni film yeni araç katliamındaThis new film might break records for car carnage,” diyor. Daha ilerisi, bu işlemdeki parçalanan M5 leri onaylıyor.

“Bütün M5 filosunun yer aldığı bir sahne vardı. Galiba toplamda 12 adet idi. Tek yaptığımız  -yol kontrolünü sağlayan-  ABS frenlerini iptal etmekti. Her birini oldukça parçaladık” .Bir an durup,  “Galiba birisi kurtuldu ” diyor.

Film çekiminde kullanılan BMW M5 ler

Film çekiminde kullanılan BMW M5 ler

Resmi olmayan kaynakların söylediğine göre BMW bu filme araç sağlayıcı olarak dahil olmamış.

Film, Amerika da 24 mayıs da, Avrupa ise  17 mayıs da gösterime giriyor.

 

Kredi : BMW BLOG

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply

Daha fazla Sinema-TV
Sixto Rodriguez Nasıl İntihar Etti..

  Sahnede şarkısını bitirdikten sonra penasını yere bırakıp, üzerine benzin dökerek kendisini ateşe verdi. Rodriguez'in 1971 yılındaki bu intiharı, müzik...

“George Lucas’dan Film Hakkında Önerilerini Bekliyoruz.”

Disney, LucasFilm'i aldıktan sonra 2015 yılında yeni Stars Wars filminin yayınlanacağını ve yılın başında ise bu filmin yönetmenliğini J.J. Abrams'ın...

Kapat