Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

“George Lucas’dan Film Hakkında Önerilerini Bekliyoruz.”

1 Yazan : - 26 Nisan 2013 - Sinema-TV

Disney, LucasFilm’i aldıktan sonra 2015 yılında yeni Stars Wars filminin yayınlanacağını ve yılın başında ise bu filmin yönetmenliğini J.J. Abrams’ın yapacağını duyurdu.

J.J Abrams, film hakkında yaptığı ilk roportajda, tarihin en büyük bilim-kurgu filmlerinden ikisi olan ‘Star Wars’  ve ‘Star Trek’ in kontrolünün başında olmanın zorluklarını anlatıyor.

Star Wars : Bölüm 7 tam bir J.J. Abrams filmi olması bekleniyor ve Lucas’ın yarattığı orijinallerden uzaklaşacağı kesindir. Bunun olma sebebi ise J.J.Abrams’ın bu versiyonu yazması için Michael Arnt ile anlaşmasıdır. Diğer taraftan Abrams, tamamıyla Lucas’ı dışarıda bırakmıyor.

Abrams konu hakkında söyle diyor:

Hala gidip, sorular sorup, fikirlerini ve önerileri alabileceğimiz George Lucas var. Ve bunu kesinlikle yapacağım.

Ropörtajı yapan Abrams’ı kızdırmak amacıyla Star Wars (prequels) başlangıç hikayesinin  ve Jar-Jar Binks’i, nasıl nefret edildiğini sormak istediğinde Abrams yemi yutmayarak şu cevabı veriyor.

Bu cevabı beğenmeyebilirsiniz ama çekilmemiş bir filmin bu detaylarını ve ana noktalarını şimdiden tartışmak delilik olacaktır. Orijinal film ve karakterler hakkındaki düşüncelerimi söylemeyeceğim.

Bunun üzerine ropörtajın devamında ” Kimse benim kadar büyük bir Star Wars hayranı olamaz” diyor. Artık beğendiği yada beğenmediği Star Wars filmleri hakkındaki kararı kendisi verecektir.

Bilindiği gibi Star Wars Bölüm 7 den sonra Star Trek 3′ ünde yönetmenliğini yapacağından bu film için zaman ve fikir ayırıp ayıramayacağı konusunda genel olarak bir endişe hakimdir.

 

Resim blastr.com dan alınmıştır

 

 

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply

Daha fazla Sinema-TV
Star Wars Günü – “May The 4th Be With You”

4 mayıs Star Wars hayranları tarafından Star Wars kültürünü ve geçmişini kutladıkları bir gün olarak belirlenmiş. Filmlerin bir çok sahnesinde...

“Sizinle yatmış mıydık?”

Bir akşam elinde bir DVD ile çıkageldi. "İzlemedik bu filmi, Kaybedenler Klübü" dedi. Hadi izleyelim dedik. Ve o gün bugündür...

Kapat