Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

Kablosuz Kapı Zili

2 Yazan : - 21 Nisan 2013 - Teknoloji

Günümüzde sahip olduğumuz akıllı telefonlar ile bir çok işi yapabilir hale geldik. Aslında akıllı telefonlardaki bu uygulamalar hem hayatımızı kolaylaştırıyor hem de biraz bizi tembelleştiriyor.
Evinizde otururken kapı çalındığında (yalnız yaşamıyorsanız) genellikle herkes birbirine kapıyı açması için seslenir. Bunun çözümü bulunmuş.
Doorbot, kamerası olan ve akıllı telefonlar ile çalışabilen kablosuz ağ özellikli bir kapı zilidir.
Kapıya gelen kişi zile bastığı zaman telefonda sanki bir arama gelmiş gibi, yerinizden kalkmadan kimin geldiğini görebilir ve onun ile konuşabilirisiniz.

Diyeceksiniz gibi yine kalkmak zorunda kalabiliriz.
Aynı firma bununda çözümünü Lockitron isimli diğer bir ürünleri ile bulmuş. Aynı uygulama üzerinden kapıyı da açabilirsiniz.

doorbot-lockitron

 

 

Ürünler hakkında detaylı bilgi aşağıdaki videodan yada bu sayfada bulabilirsiniz.

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

3 Comments

 • Mahmut 05 Mayıs 2013 - 10:52

  “Herkez”

 • Mahmut 05 Mayıs 2013 - 10:53

  “Hemde”

 • Leave a reply

  Daha fazla Teknoloji
  Bugün ne kadar kalori harcadığını merak ediyor musun? – Nike FuelBand

  Spor yaparken veya gündelik hayatta hep 'Ne kadar enerji harcadım?  Ne kadar kalori yaktım?  yada Bugün kaç metre yürüdüm?' diye...

  Gopro mucizesi – Biting Elbows

  Nasıl bir aletsin sen Gopro. Çok canlar yakacak ilerde bu GoPro Fiyat performans açısından daha iyisi olmadığını düşünüyorum . Bir...

  Kapat