Kodak, CES 2015 de Android Kullanan Cihazlarını Anons Etmeye Hazırlanıyor.

0 Yazan : - 28 Aralık 2014 - Teknoloji

Kodak tarafından bu hafta yapılan açıklamaya göre, firma Bullit Grup ile bir iş ortaklığı yaparak Android işletim sistemi ile donatılmış cihazlar sunmaya hazırlanıyor.

Ürünlerin üretimi Kodak tarafından yapılması planlanıyor ancak Bullit Grup, dayanıklı akıllı telefon ve cihaz yapımında tecrübeli bir firma olması nedeniyle üretimde aktif bir rol oynayabilir.

Kodak, fotoğraf çekmeyi seven ancak karmaşık akıllı telefon sahip olan kullanıcılarının beklentilerini karşılayacak fotoğraf çekme, düzenleme ve paylaşma özellikleri ön planda olan cihazlar üretmeyi amaçlıyor.

Diğer taraftan markayı tanıyan ve daha önce ürünlerini kullanan şu anki orta yaş kullanıcıların kendilerini tercih edeceklerini düşünüyor.

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply

Daha fazla Teknoloji
Giyilebilir Teknolojiler

Bir çok insan Google ve Apple'dan  giyilebilir teknolojiye sahip ürünler çıkarmasını bekliyor. Ama yakın zamanda Samsung bu sınıfa girebilecek Galaxy...

Apple TV Güncellendi.

Ülkemizde Apple'ın en arkaplanda kalan ürünlerinden biri Apple TV olabilir. Türkçe içeriğin az olması ve diğer içeriklerin yurtdışı üyeliği gerektirmesi...

Kapat