Sonbaharda Yayına Girecek 10 Yeni TV Dizisi

1 Yazan : - 14 Eylül 2013 - Sinema-TV

Her yıl sonbaharda büyük televizyon kanalları yeni dizilerini yayınlamaya başlar. Benim gibi dizi film bağımlıları Amerika saatine göre yaşama başlar.

Bu dizilerden bazıları beklenen ilgiyi göremedikleri yayından kaldırılırlar. Umarım aşağıdaki 10 TV dizisi başarılı olur.

The Blacklist

23 Eylül 2013 tarihinde NBC kanalında yayına girecek olan dizinin başrollerini   paylaşmaktadır. James Spader, Raymond ‘Red’ Reddington karakteriyle yıllardır polisten kaçan ama teroristleri yakalamak için polise teslim olup gönüllü olan bir suç dehasını oynamaktadır. Quantico dan yeni mezun olan FBI Ajanı ile çalışacak olması onun için önemli bir sorun olacaktır.

Marvel’s Agents Of S.H.I.E.L.D

Yaratıcılığını Avengers filminin yönetmeni Joss Whedon tarafından yapılan dizi 24 Eylül 2013 tarihinde ABC kanalında yayına girecektir. Çoğu eleştirmen bu dizinin oldukça başarılı olmasını beklemektedir. Geçtiğimiz yaz başarılı olan Avengers filminin bir devamı gibi olacak dizinin başrol oyuncuları  dır.

 

The Crazy Ones


Bu dizi tek kelime ile anlatılabilir. ‘Robin Williams geri dönüyor!’. Kızıyla birlikte çalışan bir reklamcıyı canlandıran  ‘a  Mad Men’s den The Newsroom dan  and Gossip Girl’s den  eşlik ediyor. Eğer Robin Williams tarzı komediyi seviyorsanız dizi 26 Eylül 2013’de CBS’de yayına başlıyor.

Brooklyn Nine-Nine

 

Brooklyn deki bir Polis departmanında geçen olayları anlatan komedi dizisi 17 Eylül’de yayına başlıyor. Başrollerde   yer almaktadır.

 

Sleepy Hollow

 

 

Hostages

 


Ailesi kaçırılan bir cerrahın Amerikan Başkanını öldürmesi için zorlanmasını anlatan 13 bölümlük bu drama dizisinin yapımcısı CSI serilerilerinin yapımcısı Jerry Bruckheimer ‘dır.

Dizi 23 Eylül tarihinde CBS’de yayına başlıyor.

 

Mom

TV dizisi 23 Eylül’de yayına giriyor.

The Millers

Komedi dizisi olan The Millers, eşinden ayrılan bir haberciyi konu alıyor. Dizi 3 Kasımda yayına giriyor.

The Goldbergs

1980′ lerdeki bir amerikan ailesinin başından geçenleri anlatan komedi dizisi 24 Eylül’de yayına giriyor.

Almost Human

 

Her polisin bir android ile eşleştiği 2048 yılında geçen bir polisiye dizisi. Dizinin yapımıcısı bir çok diziden tanıdımız JJ. Abrams.

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply

Daha fazla Sinema-TV
Açıkhava Sinemaları Cenneti…

Geçen gün Oakville’de kuzeyden sahile doğru inen yollardan birinde giderken üç sahneli bir “drive-in”sineması gördük, daha once hiç dikkatimi çekmemişti,...

65. Emmy Ödülleri’nin Adayları Açıklandı.

  65. Emmy Ödülleri'nin adayları Perşembe günü Los Angeles'da açıklandı. Nick Patrick tarafından sunulacak olan ödül töreni, 22 Eylül 2013...

Kapat