Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

Star Wars Gerçek Mi?

1 Yazan : - 31 Mart 2013 - Sinema-TV

Hepimiz Star Wars yaratıcısı George Lucas’ın bu hikayenin yaratıcısı ve aktarıcısı olduğunu biliyoruz. Elvis Presley’in hala yaşadığına inanan grup gibi Star Wars’ın geçmişte yaşandığının yada geçmişteki olaylardan etkilendiğini düşünen bir grup var.

Bu grup üşenmeden bir site kurarak, delilleri yayınlayıp, haklı sebeplerini anlatmış. Ya haklılar ise?

BillyTheKid_FullyLoaded

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu fotoğraf da ‘Billy The Kid’ görüyoruz. Kullandığı silah E-11 Tüfeği değil mi? İşaretli kısma baktığınızda Han Solo’nun kullandığı DL-44 silahının kılıfına benzemiyor mu?

 

JFK_dallasbd_s1_before

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu fotoğraf ise JFK suikastinin olduğu günde çekilmiş. Sanki bir Firespray-31 aracı binanın üzerine inmiş ve bekliyor. İddialara göre suikastin bu binadan yapılmış olma ihtimali oldukça yüksek.

 

red_barron2

 

 

 

 

 

 

Almanların savaşta  R5 serisi droid kullandıkları söyleniyor.

Bu delillerin(!!!) devamını ISWWR sayfasında bulabilirsiniz.

Resim Galerisi : 

 

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply

Daha fazla Sinema-TV
Star Wars’ın 6 bölümünü aynı anda seyredin.

Star Wars filmlerini çok sevebilirsiniz ama 6 bölümü bu şeiklde aynı anda seyrettiğinizi zannetmiyorum. Youtube daki Michael McNulty' nin bu...

Kapat