Warning: Illegal string offset 'custom' in /home/lovepeac/public_html/wp-content/plugins/super-post/super-post-meta.php on line 89

Tumblr’dan WordPress’e Kaçış

2 Yazan : - 20 Mayıs 2013 - Teknoloji

David Karp tarafından 6 yıl önce kurulan sosyal medya ve blog sitesi Tumblr’ın Yahoo! a 1.1 milyar dolara satışının haberleri yayıldıkça, kullanıcıların bu satışa tepkileri belirmeye başladı.

Hatırlayacağınız gibi Instagram, Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındığında bazı kullanıcılar  hesaplarını kapatmışlardı.

WordPress sitesinin kurucusu Mark Mullanweg’in kendi blogunda yayınladığı yazıda, bu satınalma haberinin duyulmasından sonra, pazar günü saatte 400-600 ve son saatlerde 42.000 blogun WordPress’e geçtiğini söylüyor.

Kullanıcılar, Yahoo!’nun daha önceki Del.icio.us, Geocities ve Broadcast.com’u satın alıp sonrasında kapatmasından etkilenmiş olabilirler.

İstanbul da yaşıyor. ToshibaTurkiye Distribütöründe Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü olarak çalışmakta. Elektronik ve teknolojiyi çok seviyor. Apple tutkunu. Bimmer. Deep House seven kendi halinde bir DJ. 2 senedir Foursquare SU2. Foursqaure Türkiye üyesi. Eski basketbolcu, spor tutkunu. Aileden Galatasaraylı ve Galatasaray Klubü kongre üyesi.

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Flickr YouTube Vimeo Skype   

No comments

Leave a reply

Daha fazla Teknoloji
Android Telefon ile Yazıcıdan Baskı Almak

Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması sonucunda, kullanıcılar telefonlarındaki resmi, yazıyı veya herhangi bir bilgiyi ofislerindeki yada ortamlarındaki yazıcılardan baskısını almak istiyorlar....

iPhone da Operatör Logosu Değiştirme

iPhone veya iPad deki operatör logosunu değiştirmek için kullanılabileceğiniz yazılımın ismi 'Carrier Editor' dır. 'Carrier Editor' Jailbreak yapmadan bu değişikliği...

Kapat